Pasaules čempions

Krievijas hokeja izlase kļūst par pasaules čempioni 26.05.2014

Pasaules hokeja čempionāta finālspēlē Minskā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas izlase ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) uzvarēja Somijas valstsvienību, par čempioni kļūstot pēc gada pārtraukuma.

Latviešu skeitbordists Jānis Kuzmins pieņem Ķīnas TV izaicinājumu pārspēt Ginesa rekordu 16.08.2013

Šāgada Eiropas skeitborda čempionu, vairākkārtēju pasaules čempionu un divu Ginesa rekordu īpašnieku latvieti Jāni Kuzminu Centrālā Ķīnas televīzijas kanāla CCTV pārstāvji ir uzaicinājuši piedalīties populārajā Ķīnas Ginesa rekordu šovā "Zheng Da Zong Yi".

Fetels ar sesto vietu Brazīlijas GP izcīna savu trešo F1 čempiona titulu 26.11.2012

Sebastians Fetels šodien trešo reizi karjerā kļuva par F1 pasaules čempionu, pēc Brazīlijas GP izcīņas ar trīs punktu pārsvaru kopvērtējumā uzveicot savu galveno konkurentu Fernando Alonso.

Alūksnes pašvaldība piešķir 1000 latus Pasaules čempionam Bertukam 17.08.2012

Alūksnes novada pašvaldība piešķīrusi 1000 latu naudas balvu orientieristam Edgaram Bertukam, kurš šovasar Šveicē kļuva par Pasaules čempionu orientēšanās sportā vidējā distancē. Lēmumu piešķirt minēto naudas balvu otrdien, 14. augustā ārkārtas sēdē pieņēma Alūksnes novada domes deputāti, vēsta Alūksnes novada pašvaldība.